You need to upgrade your Flash Player to version 10 or newer.

Както ви обещахме, публикуваме имената на печелившите от томболата с билети на Фестивала за танци и бойни изкуства.

1. Борислав Стоичков – 1 тренировка от клуб Бастет
2. Николета Илчева – 1 тренировка от клуб Бастет
3. Лазар Матев – 1 месец тренировки по джудо от клуб Левски Елит
4. Даниела Димитрова – 1 месец тренировки по джудо от клуб Левски Елит
5. Огнян Симеонов – Шапка от Академия по бойни изкуства Шин Ги Тай Ичи
6. Теменужка Кирилова – Шапка от Академия по бойни изкуства Шин Ги Тай Ичи
7. Ивайло Иванов – Чаша от Академия по бойни изкуства Шин Ги Тай Ичи
8. Галина Хаджиева – Чаша от Академия по бойни изкуства Шин Ги Тай Ичи
9. Валерия Тухчиева – Чаша от Академия по бойни изкуства Шин Ги Тай Ичи
10. Йордан Коленцов – Чаша от Академия по бойни изкуства Шин Ги Тай Ичи
11. Магдалена Маринова – Чаша от Академия по бойни изкуства Шин Ги Тай Ичи
12. Васил Тодоров – 2 тренировки по традиционно Айкидо от Шин Ги Тай Ичи
13. Вера Николова – 2 тренировки по традиционно Айкидо от Шин Ги Тай Ичи
14. Силвена Димитрова – 2 тренировки по традиционно Айкидо от Шин Ги Тай Ичи
15. Диана Петрова – 2 тренировки по традиционно Айкидо от Шин Ги Тай Ичи
16. Емилия Нинова – 2 тренировки по традиционно Айкидо от Шин Ги Тай Ичи
17. Христо Ласков – 2 тренировки по традиционно Айкидо от Шин Ги Тай Ичи
18. Георги Цуков – 2 тренировки по традиционно Айкидо от Шин Ги Тай Ичи
19. Ралица Ангелова – 2 тренировки по традиционно Айкидо от Шин Ги Тай Ичи
20. Христо Христов – 2 тренировки по традиционно Айкидо от Шин Ги Тай Ичи
21. Иван Стоянов – 2 тренировки по традиционно Айкидо от Шин Ги Тай Ичи
22. Божидар Митков – 2 тренировки по традиционно Айкидо от Шин Ги Тай Ичи
23. Антон Николов – 2 тренировки по традиционно Айкидо от Шин Ги Тай Ичи
24. Николай Георгиев – 2 тренировки по традиционно Айкидо от Шин Ги Тай Ичи
25. Христо Савов – 2 тренировки по традиционно Айкидо от Шин Ги Тай Ичи
26. Даниела Маркова – 2 тренировки по традиционно Айкидо от Шин Ги Тай Ичи
27. Емил Бръснаров – 2 тренировки по традиционно Айкидо от Шин Ги Тай Ичи
28. Иво Ефтимов – 2 тренировки по традиционно Айкидо от Шин Ги Тай Ичи
29. Данаил Василев – 2 тренировки по традиционно Айкидо от Шин Ги Тай Ичи
30. Камен Здравков – 2 тренировки по традиционно Айкидо от Шин Ги Тай Ичи
31. Христо Илиев – 2 тренировки по традиционно Айкидо от Шин Ги Тай Ичи
32. Александър Ефтимов – 2 тренировки по традиционно Айкидо от Шин Ги Тай Ичи
33. Иво Георгиев – 2 тренировки по традиционно Айкидо от Шин Ги Тай Ичи
34. Пламен Радков – 2 тренировки по традиционно Айкидо от Шин Ги Тай Ичи
35. Николай Патарински- 2 тренировки по традиционно Айкидо от Шин Ги Тай Ичи
36. Велизар Колев – 2 тренировки по традиционно Айкидо от Шин Ги Тай Ичи
37. Никола Цоков – 2 тренировки по традиционно Айкидо от Шин Ги Тай Ичи
38. Богомил Стоев – 2 тренировки по традиционно Айкидо от Шин Ги Тай Ичи
39. Стоян Цеков – 2 тренировки по традиционно Айкидо от Шин Ги Тай Ичи
40. Венелин Грозев – 2 тренировки по традиционно Айкидо от Шин Ги Тай Ичи
41. Мехмед Цер – 2 тренировки по традиционно Айкидо от Шин Ги Тай Ичи
42. Явор Рачев – 2 тренировки по традиционно Айкидо от Шин Ги Тай Ичи
43. Цветослав Цветанов – 2 тренировки по традиционно Айкидо от Шин Ги Тай Ичи
44. Кристина Коцева – 1 тренировка от Да Дао
45. Ясен Стоянов – 1 тренировка от Да Дао
46. Росица Иванова – 1 месец тренировки по Карате Шотокан от БФ по Карате До
47. Димитър Станчев – 1 седмица тренировки от детска спотна школа Сейенчин
48. Михаил Димитров – 1 тренировка от Асоциация Капоейра България
49. Светослава Георгиева – 1 тренировка от Асоциация Капоейра България
50. Никола Спибранов – 1 тренировка от Асоциация Капоейра България
51. Веселин Захариев – 1 тренировка от Асоциация Капоейра България
52. Лилия Николова – 1 месец тренировки от Мантис Денс Студио
53. Никола Ранков – 1 месец тренировки от Мантис Денс Студио
54. Вяра Соколова – 1 месец посещения в Мантис Денс Студио
55. Валерия Цветанова – Ръчно изработена статуетка от председателя на клуб Имеон
56. Велислава Борисова – 1 семинар по Арабски танци от школа Алима
57. Лъчезар Цонов – 1 месец тренировки по Винг Тсун от школа Бели Брези
58. Тея Жечева – 1 месец тренировки по Винг Тсун от школа Бели Брези
59. Емил Георгиев – 1 месец тренировки по Ескрима от школа Бели Брези
60. Петя Давидова – 1 месец тренировки по Ескрима от школа Бели Брези
61. Георги Ботев – 1 посещение на Суинг танци от Фюжън студио
62. Божана Берберова – 1 посещение на Суинг танци от Фюжън студио
63. Стефан Бончев – 1 частен урок по Индийски танци от Капка Кумар
64. Цветелина Лалева – 2 седмици посещения на Фламенко от Фламенко Алегрия
65. Миглена Митева – 2 седмици посещения на Фламенко от Фламенко Алегрия
66. Младен Младенов – 2 тренировки за период от 1 месец от БАПБИ Кунг фу То’а
67. Асен Попадийски – 2 тренировки за период от 1 месец от БАПБИ Кунг фу То’а
68. Анита Петрова – 2 тренировки за период от 1 месец от БАПБИ Кунг фу То’а
69. Васил Бандеров – 2 тренировки за период от 1 месец от БАПБИ Кунг фу То’а
70. Светозар Накев – 2 тренировки за период от 1 месец от БАПБИ Кунг фу То’а
71. Димитър Спасов – 2 тренировки за период от 1 месец от БАПБИ Кунг фу То’а
72. Николай Ванков – 2 тренировки за период от 1 месец от БАПБИ Кунг фу То’а
73. Теодор Куюмджиев – 2 тренировки за период от 1 месец от БАПБИ Кунг фу То’а
74. Бойко Васев – 2 тренировки за период от 1 месец от БАПБИ Кунг фу То’а
75. Димитър Петров – 2 тренировки за период от 1 месец от БАПБИ Кунг фу То’а
76. Невен Вълев – 2 тренировки за период от 1 месец от БАПБИ Кунг фу То’а
77. Росен Чолаков – 2 тренировки за период от 1 месец от БАПБИ Кунг фу То’а
78. Светослав Богатинов – 2 тренировки за период от 1 месец от БАПБИ Кунг фу То’а
79. Калина Христова – 2 тренировки за период от 1 месец от БАПБИ Кунг фу То’а
80. Кристиян Киралов -2тренировки за период от 1 месец от БАПБИ Кунг фу То’а
81. Галина Тренева – 2 тренировки за период от 1 месец от БАПБИ Кунг фу То’а
82. Петър Костадинов – 2 тренировки за период от 1 месец от БАПБИ Кунг фу То’а
83. Даниел Къров – 2 тренировки за период от 1 месец от БАПБИ Кунг фу То’а
84. Никола Славов – 2 тренировки за период от 1 месец от БАПБИ Кунг фу То’а
85. Диляна Гулева – 2 тренировки за период от 1 месец от БАПБИ Кунг фу То’а
86. Димитринка Халачева – 2 тренировки за период от 1 месец от БАПБИ Кунг фу То’а

Поздравления на всички спечелили, а на останалите желаем късмет следващия път!

Партньори

  • Столична община
  • Национално представителство на студентските съвети
  • Сайтът на Една Жена
  • Заедно в час
  • Народно читалище Бъдеще Сега
  • Български портал за музика и танци
  • BG Dancer
  • Списание 8
  • Таланти в TalantBox
  • BBC Good Food България
  • AIESEC
  • Българско Национално Радио
  • Horo.bg
  • Глобал Вижън Съркъл
  • Метрореклама
  • Грация
  • Perfekten
  • ММА България

Екипириовки и Облекла

  • Гришко, магазин за обувки и костюми за балет и танци
  • Будокан, облекло и аксесоари за бойните изкуства и спорта
  • Vip Style, танцови и спортни облекла